Ancistrus LDA-16 Super Red

Jeśli chcesz porozmawiać o zbrojnikach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, to zacznij pisać tutaj

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Ancistrus LDA-16 Super Red

Post autor: Bratko »

Witam dzisiaj znalazłem trochę czasu więc wstawiam kilka zdjęć moich Ancistrusów LDA-16 Super Red , są to młode osobniki odbyły dopiero czwarte tarło . Zdjęcia dodaję zawsze w naturalnym oświetleniu i bez przerabiania . Bardzo dużo ludzi przerabia zdjęcia żeby nasycić kolory szczególnie sprzedawcy , a ja wstawiam takie jak ryby wyglądają w rzeczywistości, żeby ktoś mógł skorzystać z tych zdjęć przed kupnem ryb po przez różnego rodzaju aukcje . Ryby pochodzą z kilku źródeł od Niemieckich hodowców , ponieważ w naszym kraju niestety Ancistrusy są bardzo słabe genetycznie .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

yahu
Posty: 276
Rejestracja: 20 cze 2014, o 14:40
Lokalizacja: Malbork/Stare Pole

Ancistrus LDA-16 Super Red

Post autor: yahu »

SUper te redy :) .Robie sobie baniaczek dla L183 i pytanie ,czy te super redy mogły by przebywac razem z L183 w jednym baniaku?

klawisz
Posty: 104
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 11:23

Ancistrus LDA-16 Super Red

Post autor: klawisz »

Janusz pytanie czy nie będą się krzyżować.

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Ancistrus LDA-16 Super Red

Post autor: Bratko »

Witam Was Janusz ciężko powiedzieć co prawda nigdy się z tym nie spotkałem ale 100 % pewności nie mam, młodych mam sporo 3-3,5cm super wybarwione. To nie krajowe ryby które prawie wszystkie mają te same geny, moje są częściowo z Holandii i z Niemiec oraz jedna samiczka z Austrii geny wymieszane że hoho. Dla tego ryby mają ładny kolor i są bez wad. Janusz jak by co to zapraszam.
ODPOWIEDZ