Heya

Napisz kilka zdań o sobie i swoich podopiecznych w akwarium

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
roh
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2013, o 18:38
Lokalizacja: Martiany

Heya

Post autor: roh »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Szybko coś o sobie; Mam na imię Roman, używam wszędzie tego samego niku więc pewnie część z Was mnie zna. Nie jestem gigantem w dziedzinie zbrojnika ale miałem kiedyś "na stałe" około 150 L-ek w różnistym gatunku, nawet udało moi się kilka z nich rozmnożyć, żyły sobie w moim baniaczku ponad 3 lata i trochę mnie o obie nauczyły. Akwarystyką zajmuję się od --------kurna nie pamiętam. Stary już jestem i mógłbym być dziadkiem dla wielu z Was, a jestem z całą pewnością dziadkiem jeżeli chodzi o akwarystykę. Dzisiaj mam na stałe stadko "zarodowe" L 46 pomixowane odłów z F1 ze Szwecji Jest tego coś ze 26 sztuk i niech sobie siedzą. Może coś wysiedzą. Mam też "na stałe stadko"zarodowe" Altuma z Atabapo, mam nadzieję, że tez kiedyś coś wysiedzą. Potrafię na dzień dzisiejszy zaadoptować każdą rybę z ameryki południowej do naszych szklanych baniaków. Zajmuję się od kilku lat importem ryb z Amazonii. Tylko takie mnie interesują od ponad 6 lat. Nie dalej jak wczoraj wpuściłem do baniaków kilkaset pięknych ryb z Kolumbii. Jeżeli ktokolwiek z Was ma marzenie posiadania jakiegoś zbrojnika jakiego jeszcze nie miał to ja go mu przywiozę. Pieniądze czasami nie są najważniejszą rzeczą w tym rozgardiaszu.
Jeżeli admin nie będzie miał nic przeciwko temu to pokażę czasem w galerii i w targowisku(dział sprzedam) co można u ,mnie nabyć. Czasami też można nabyć coś u mojego wspólnika. Staramy się ab y nasze zamówienia były dosyć szerokie.
To na tyle
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Heya

Post autor: OCrushek »

Witaj na forum ! Nie sądzę abyś miał jakieś kłopociki z zaprezentowaniem eLek na forum w dziale giełda , bo inne priorytety tu są ;) Tylko jedno pytanko mam nurtujace wielu z tego forum i ze względu na to , że ja jestem najbardziej apolityczny to je zadam : czy współpracujesz z importerem eLek i niku Sepher bo to taka persona non grata tutaj..?
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Heya

Post autor: Kwiatek »

Witaj Roman.Czekałem czekałem aż się doczekałem miło że jesteś.Słuchaj czekamy z niecierpliwością na prezentację twoich ryb w dziale galeria a jeśli będziesz miał coś na sprzedaż to bez problemu pisz w dziale giełda mamy jedną zasadę im więkrza konkurencja tym lepiej bo może uda się taniej kupić.Pzdr.
15xL46

Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Heya

Post autor: Aleksander Stefaniak »

roh pisze: Dzisiaj mam na stałe stadko "zarodowe" L 46 pomixowane odłów z F1 ze Szwecji
Jeśli kupiłeś te ze Swecji od znanego nam handlarza Sheptera to taki odłów jak ja jestem dziewica orleańska - od roku nie ma odłowu bo zakazał tego rząd Brazylii. Odłów o ile jest trafia w 90% do uniwersytetów i jednostek hodowlanych w Niemczech gdzie go mnożą i wzmacniają pulę genetyczną i odsyłają do Brazylii młode by zasiedlać środowisko naturalne.
Ale to tylko dygresja - witamy serdecznie na forum
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Heya

Post autor: zgudzia »

Witamy serdecznie i wyczekujemy ofert ;)
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum

szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Heya

Post autor: szot »

Witamy
Romku witamy na forum jak dobrze pamiętam masz troszkę różnych dzikusów .
Ps. pamiętam o Corvecie ;) a jak u palet uda się coś ?

Topic Author
roh
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2013, o 18:38
Lokalizacja: Martiany

Re: Heya

Post autor: roh »

OCrushek pisze:Witaj na forum ! Nie sądzę abyś miał jakieś kłopociki z zaprezentowaniem eLek na forum w dziale giełda , bo inne priorytety tu są ;) Tylko jedno pytanko mam nurtujace wielu z tego forum i ze względu na to , że ja jestem najbardziej apolityczny to je zadam : czy współpracujesz z importerem eLek i niku Sepher bo to taka persona non grata tutaj..?
Nie współpracuję z żadnym importerem. jestem sobie panem.
A pan Sepher nie potraktował mnie jak forumowicza. Zostałem zbanowany. I cieszę się z tego tytułu niezmiernie. hahahahahaha :D :D :lol: :lol:

-- 31 sty 2013, o 22:59 --
Kwiatek pisze:Witaj Roman.Czekałem czekałem aż się doczekałem miło że jesteś.Słuchaj czekamy z niecierpliwością na prezentację twoich ryb w dziale galeria a jeśli będziesz miał coś na sprzedaż to bez problemu pisz w dziale giełda mamy jedną zasadę im więkrza konkurencja tym lepiej bo może uda się taniej kupić.Pzdr.
Zajefajnie, ale dzisiaj już za późno. mam w ofercie kilkanaście chyba L-ek w tym Panaqua blue eyes 30 cm- dla koneserów i jeszcze rarytasik L 330 full spottet 40 cm(a może więcej)hehehe

-- 31 sty 2013, o 23:03 --
Aleksander Stefaniak pisze:
roh pisze: Dzisiaj mam na stałe stadko "zarodowe" L 46 pomixowane odłów z F1 ze Szwecji
Jeśli kupiłeś te ze Swecji od znanego nam handlarza Sheptera to taki odłów jak ja jestem dziewica orleańska - od roku nie ma odłowu bo zakazał tego rząd Brazylii. Odłów o ile jest trafia w 90% do uniwersytetów i jednostek hodowlanych w Niemczech gdzie go mnożą i wzmacniają pulę genetyczną i odsyłają do Brazylii młode by zasiedlać środowisko naturalne.
Ale to tylko dygresja - witamy serdecznie na forum
Kurna nie kupiłem i nie kupię nic od Sheptera. Odłów kupiłem sobie w Brazylii(a właściwie w Kolumbii) a nie u .....A zakaz rzeczywiście jest i to bezwzględny. Na Panaqua blue eye taki sam zresztą. :D :D

-- 31 sty 2013, o 23:04 --

UFFFFFFFFFFFF
No to chyba wszystkim wyjaśniłem, że nie mam nie miałem i nie będę miał nic wspolnego z Panem S
Pozdrawiam
PS
A cożeście się go tak kurna czepili

Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Heya

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Spoko nikt nic nie mówi i nikt nie neguje - jak Ci się rozmnożą sam chętnie wezmę coś od Ciebie na zmianę krwi.
Pozdro
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Heya

Post autor: OCrushek »

roh pisze: Nie współpracuję z żadnym importerem. jestem sobie panem.
A pan Sepher nie potraktował mnie jak forumowicza. Zostałem zbanowany. I cieszę się z tego tytułu niezmiernie. hahahahahaha :D :D :lol: :lol:
Spox ;) Forumowicze w tym ja także lubią wiedzieć z kim piszą czy handlują. Sytuacja czysta , klarowna bez niedomówień i wzajemnych animozji . Więc jeszcze raz - witaj na forum :D
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ