Przywitalnia

Napisz kilka zdań o sobie i swoich podopiecznych w akwarium

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
Nemoo
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2013, o 23:57
Lokalizacja: Szczecin

Przywitalnia

Post autor: Nemoo »

Witam wszystkich Zbrojnikowych Maniaków, mam na imię Andrzej, jestem ze Szczecina. Akwarystyką zajmuję się już parę lat. Posiadam 4 akwaria: 240L, 200L, 72L, 54 L. Obecnie, ze Zbrojników posiadam: L144 Long Fin, L134, L201. Dziękuję moderatorowi za zaproszenie, mam nadzieję że znajdę tutaj sporo nowych informacji i doświadczeń z hodowli Zbrojników.
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Przywitalnia

Post autor: Kwiatek »

Witam Cię serdecznie ;)
15xL46

Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Przywitalnia

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Witamy w naszym gronie. Dobrej zabawy
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone

pudlo
Posty: 14
Rejestracja: 5 lis 2014, o 16:51

Re: Przywitalnia

Post autor: pudlo »

Witam , znalazłem ten temat w "wyszukiwarce" (może słabo szukałem) , ale mimo to chciał bym sie przedstawić - Mam na imie Krystian, światem podwodnym fascynuje sie tak jak Większość z NAS od "dzieciaka" , akwarium po dłuższej przerwie posiadam od 3-ech lat (najpierw było 225 litrów, teraz 940 . Od jakiegoś czasu zafascynowały mnie zbrojniki , dla tego TU jestem (aby poszerzać wiedzę) Nie mam doświadczenia z "tymi " rybkami (posiadam kilka loricarii i 6 sztuk dorosłych L-015 ) więc pewnie bede miał kilka pytań dotyczących tych bardzo ciekawych rybek (mam tu na myśli wszelkie gatunki zbrojników) Nadmienię tu że jestem w trakcie projektu "regału" hodowlanego . Myśle że z Waszą pomocą coś zklece > Pozdrawiam

-- 27 gru 2014, o 19:44 --
pudlo pisze:Witam , znalazłem ten temat w "wyszukiwarce" (może słabo szukałem) , ale mimo to chciał bym sie przedstawić - Mam na imie Krystian, światem podwodnym fascynuje sie tak jak Większość z NAS od "dzieciaka" , akwarium po dłuższej przerwie posiadam od 3-ech lat (najpierw było 225 litrów, teraz 940 . Od jakiegoś czasu zafascynowały mnie zbrojniki , dla tego TU jestem (aby poszerzać wiedzę) Nie mam doświadczenia z "tymi " rybkami (posiadam kilka loricarii i 6 sztuk dorosłych L-015 ) więc pewnie bede miał kilka pytań dotyczących tych bardzo ciekawych rybek (mam tu na myśli wszelkie gatunki zbrojników) Nadmienię tu że jestem w trakcie projektu "regału" hodowlanego . Myśle że z Waszą pomocą coś zklece > Pozdrawiam
A propos-zauważyłem że większość z Was jest z Miejscowości oddalonych ode mnie dość mocno (czy nie ma nikogo z Dolnego Śląska ?)
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Przywitalnia

Post autor: Kwiatek »

Witamy Cię i zapraszamy do udzielania na forum choćby miały to być pytania ale z chęcią każdy z nas zobaczyłby na fotkach taki baniaczek jaki posiadasz 940l.
15xL46

tkmsledz
Posty: 62
Rejestracja: 1 sty 2014, o 04:51

Re: Przywitalnia

Post autor: tkmsledz »

Witamy witamy
ODPOWIEDZ