Cześć wiaruchna

Napisz kilka zdań o sobie i swoich podopiecznych w akwarium

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Cinek_
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2017, o 06:07
Lokalizacja: Pyrlandia

Cześć wiaruchna

Post autor: Cinek_ »

Łatwo się domyśleć po niku jak mam na imię. Mieszkam w "krainie podziemnej pomarańczy" :lol: czyli pyrlandii albo jak to woli Wielkopolsce. Akwarium było w moim życiu od małego z małymi przerwami, w którym od zawsze były mieczyki, gupiki i glonki - ten znany wszystkim kundelek sklepowy zwany potocznie glonojadem.
Parę miesięcy temu przypadkiem odkryłem Waszą stronę (teraz tez i moją :D ) i dzięki temu udało mi się rozmnożyć kundelka :) .Obecnie posiadam ich 9 szt (3 samce i 6 samic) w baniaku o wymiarach 70x27x34. W drugim akwa o wymiarach 33x16x23 w którym mam młode kundelki, krewetki red cherry i 1szt L183 samiczkę(tak myślę choć chciałbym się upewnić), ale już w czerwcu jest plan na trochę większy 80x40x40 i obsadzeniu w nim właśnie L183, dlatego w przyszłości będę szukał L183 WF lub F1.
Jest tu kopalnia wiedzy i będę z niej czerpał całymi garściami.
Pozdrawiam
Cinek_

Kwas
Posty: 88
Rejestracja: 7 gru 2016, o 17:44
Lokalizacja: Gdynia

Cześć wiaruchna

Post autor: Kwas »

Witamy !!!
Kilka osób na tym forum mnoży l 183 więc nie będzie problemu :)

DanielP
Posty: 122
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 10:58
Lokalizacja: Warszawa/Szczaki

Cześć wiaruchna

Post autor: DanielP »

Witamy. Potrzeba tu takich osób żeby to forum żyło:-)Ja niedawno nabyłem młode L183,piękne są. Nie zastanawiaj się tylko je kupuj:-)
Sturisoma aureum, L201 big spot, L333 white.

Topic Author
Cinek_
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2017, o 06:07
Lokalizacja: Pyrlandia

Cześć wiaruchna

Post autor: Cinek_ »

DanielP pisze:Witamy. Potrzeba tu takich osób żeby to forum żyło:-)Ja niedawno nabyłem młode L183,piękne są. Nie zastanawiaj się tylko je kupuj:-)
Tak też zrobię jak przygotuję baniak ;)
Cinek_
ODPOWIEDZ