Hejka

Napisz kilka zdań o sobie i swoich podopiecznych w akwarium

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Locky
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2015, o 17:03

Hejka

Post autor: Locky »

Cześć,
Jakoś od długiego czasu zbierałam się żeby tu coś naskrobać.... aż w końcu się zebrałam...
Mamy baniak 375L z mieszaną obsadą- pozostałość po przygarnięciu przybłędów + rybole ze starego baniaka... Powoli przymierzamy się do przejścia na Amerykę Płd. ( będą zbrojniki + skalary)
W końcu udalo mi się dorwać drugiego zbrojnika L52 i teraz mam parkę :)
Oprócz nich mamy w baniaku kilka mniejszych lub większych zbrojników niebieskich..
w planach dojdzie prawdopodobnie jeszcze parka L201

a póki co nasz baniak wygląda tak:
obrazek
obrazek
obrazek
Awatar użytkownika

yahu
Posty: 276
Rejestracja: 20 cze 2014, o 14:40
Lokalizacja: Malbork/Stare Pole

Re: Hejka

Post autor: yahu »

Bardzo fajnie zielono.
Naprawdę zawsze mi sie marzyło takie "zarośnięte" akwarium.Nie wiem czy to kolor zielony tak na mnie działa:)..
Teraz mam zbrojniki i bardziej od roślin podoba się obserwacja moich rzbrojników. :D
Wydaje mi się ze jak juz bedziesz przechodził na skalary i zbrojniki to bedziesz musiał troszke przerzedzić roślinność.
Dołożyć kamieni,korzeni...zresztą co ja bedę pisał pewnie masz już jakis plan na akwa

Topic Author
Locky
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2015, o 17:03

Re: Hejka

Post autor: Locky »

Z roślinami wiem że będę musiała się trochę rozstać - chociaż ogarnąć ten busz czasami niesposób ;)
Korzeni raczej dodawać nie będę - wiem że tu nie widać - ale połowę baniaka zajmuje korzeń - tak że po prostu bardziej go odsłonię...
tak było zaraz po zalaniu - korzeń był ;)
obrazek
No chyba że mnie poniesie i pójdzie całkowity restart to do baniaka zawitają inne trochę klimaty ;)

-- 19 lis 2015, o 21:21 --

Nowa ekipa w akwarium :) Skalarki Manupacuru - te wymarzone ;)
obrazek
obrazek
obrazek
ODPOWIEDZ