SunSun hj-722

Cały sprzęt w naszym akwarium

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

SunSun hj-722

Post autor: Lordam »

Z racji tego że jestem posiadaczem dwóch takich filtrów chciałbym się z wami podzielić moimi odczuciami po prawie dwuletnim użytkowaniu tych że filtrów.
Specyfikacja techniczna
- moc 8W;
- wydajność 600 L/h;
- waga 0.4 Kg;
- wymiary 125*60*215mm.

Filtr jako taki robi bardzo ładną "pralkę" w akwarium, fajnie nadaje pęd wodzie i co by nie mówić naprawdę dobrze spisuje się w swojej roli, w komplecie była dołączona włóknina konkretnie dwie sztuki. Jest to filtr dwukomorowy .

Plusy
+Cena, naprawdę kusząca a jeśli chodzi o jego awaryjność to póki co odpukać działa bez zarzutu i co ważniejsze nie widzę specjalnie różnicy w użytkowaniu w ciągu tych prawie dwóch lat.
+Regulacja przepływu wody
+Solidne przyssawki , nie tracą swoich właściwości wraz z czasem użytkowania
+Solidność wykonania
+Filtr posiada dwie komory filtracyjne , w teorii możliwość włożenia mediów biologicznych.
+Możliwość montażu tylko jednej komory filtracyjnej bądź też doczepienia trzeciej
+Stosunkowo cicha praca
Minusy
-Sposób zaczepiania komór tego filtra, nie znam osoby która była by jej posiadaczem i nie połamała chociażby jednego z "cypelków" mocujących komory filtra
-Nie zbyt niski poziom poboru prądu

Podsumowując , jestem z niego zadowolony , pewnie głównie dlatego że nie miałem za dużych oczekiwań patrząc na jego cenę. Muszę przyznać że po półtora roku użytkowania filtr ciągle spisuje się bardzo dobrze i w połączeniu z niską ceną jest naprawdę warty zakupu.
Na koniec przedstawię zdjęcie owego filtra.
Pozwoliłem sobie zdjęcie zaczerpnąć z portalu allegro.pl
Załączniki
filtr.jpg
filtr.jpg (54.27 KiB) Przejrzano 7434 razy
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ