Apistogramma Cruzi

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Linf
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:32

Apistogramma Cruzi

Post autor: Linf »

Narazie jedna fota :D Ryby mają jakiś detektor aparatu :D

Obrazek

Olgierd
Posty: 60
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:05
Lokalizacja: Małopolska

Re: Apistogramma Cruzi

Post autor: Olgierd »

Jak to właśnie jest z tym gatunkiem? Napotykałem się w internecie(na stronie Apisto.pl) na informację, że tak na prawdę to Apistogramma cruzi komercyjnie nie są dostępne i są łowione tylko przez hobbystów którzy jeżdżą w tamte regiony.

Topic Author
Linf
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:32

Re: Apistogramma Cruzi

Post autor: Linf »

Tak naprawdę prawdziwą Cruzi jest bardzo trudno dostać.Przyleciały w bonusie do boxu przy imporcie.Długo się znajomy męczył aby je zidentyfikować.

Olgierd
Posty: 60
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:05
Lokalizacja: Małopolska

Re: Apistogramma Cruzi

Post autor: Olgierd »

Znalazłem troszkę więcej informacji o tej rybie:
http://apisto.sites.no/fish.aspx?fishIn ... gruppeID=1" onclick="window.open(this.href);return false;
http://apisto.sites.no/page.aspx?PageId=60" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeżeli trafiły Ci się faktycznie te prawdziwe, to jesteś farciarzem! :D

Topic Author
Linf
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:32

Re: Apistogramma Cruzi

Post autor: Linf »

Jestem na 90% pewnien,że jest to Cruzi.Długo siedziałem przed netem szukałem fotek i porównywałem.Niestety nie znam języka na tyle aby podjąć dyskusje na zagranicznych forach gdzie są znawcy gatunku Apisto.

Olgierd
Posty: 60
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:05
Lokalizacja: Małopolska

Re: Apistogramma Cruzi

Post autor: Olgierd »

Linf pisze:Jestem na 90% pewnien,że jest to Cruzi.Długo siedziałem przed netem szukałem fotek i porównywałem.Niestety nie znam języka na tyle aby podjąć dyskusje na zagranicznych forach gdzie są znawcy gatunku Apisto.
A w Polsce nie ma się do kogo w tej sprawie odezwać? Nie wiem jak teraz, ale kiedyś forum Apisto bardzo prężnie działało i kilku specjalistów tam było.

Topic Author
Linf
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:32

Re: Apistogramma Cruzi

Post autor: Linf »

Od jakiegoś czasu moim zdaniem troszkę forum spowolniło i nie widzę aby starzy specjaliści się cokolwiek odzywali.
ODPOWIEDZ