Rozmnażanie L46

Wszystko o najlepszych warunkach do rozmnażania zbrojników

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Kwiatek »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Wiesz nie miałem nigdy szansy obserwować jak rozwijają sie malutkie 46 ale zerknij na 201 po 4 dniach po 7 dniach podaje już pokarm

http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=14&t=81" onclick="window.open(this.href);return false;
15xL46

Olgierd
Posty: 60
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:05
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Olgierd »

Kwiatek pisze:Wiesz nie miałem nigdy szansy obserwować jak rozwijają sie malutkie 46 ale zerknij na 201 po 4 dniach po 7 dniach podaje już pokarm

http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=14&t=81" onclick="window.open(this.href);return false;
Twój dwumiesięczny zbrojnik ma około 20mm, a Aleksandra 5-6 dniowa zebra 12mm. Zatem coś tu chyba nie gra?
I to po 4 czy po 7 dniach podaje się pokarm?

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: zgudzia »

Kwiatek jak by były po 50zł to juz bym siedział w samochodzi i kierunek lublin :P:P:P
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Kwiatek »

:D :D :D
15xL46

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: zgudzia »

A moze ty swoje oddasz po tej cenie??:P ha ha :P zawsze mogł bym zmienić kierunek z lublina na raszyn bym był duuuzo szybciej bo duuzo blizej :P :P :twisted:
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum

Topic Author
Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Olgierd mam gdzieś zapisany rozwój L46 dzień po dniu ale fakt szybko rosną jak wiesz czym karmić. Woreczek resorbują w 5-6dzień życia na tyle że zaczynają być widoczne plamki na ciele a w 7-8 dniu paski charakterystyczne dla L46.
Kwiatka młody ma około 3,5-4cm i jest dokładnie urodzony 5go października.
Teraz wiesz jaki przyrost można mieć u L46 jak dobrze karmisz.
Później ten przyrost zwalnia jak chyba u większości gatunków.
Nie ważne - ja tam tylko pochwaliłem się rozmnożeniem tych bestii :mrgreen:
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone

Olgierd
Posty: 60
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:05
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Olgierd »

Aleksander Stefaniak pisze:Olgierd mam gdzieś zapisany rozwój L46 dzień po dniu ale fakt szybko rosną jak wiesz czym karmić. Woreczek resorbują w 5-6dzień życia na tyle że zaczynają być widoczne plamki na ciele a w 7-8 dniu paski charakterystyczne dla L46.
Kwiatka młody ma około 3,5-4cm i jest dokładnie urodzony 5go października.
Teraz wiesz jaki przyrost można mieć u L46 jak dobrze karmisz.
Później ten przyrost zwalnia jak chyba u większości gatunków.
Nie ważne - ja tam tylko pochwaliłem się rozmnożeniem tych bestii :mrgreen:
Spoko, nie podważam Twojego dokonania tylko zwracam uwagę na pewne szczegóły, które wpłyną na wartość merytoryczną Twojego opisu.
Zobacz co sam napisałeś na temat wybarwienia młodych i porównaj to z opisami pod Twoimi zdjęciami. Troszkę się to nie zgadza. :)
P.S.
Co do dobrego żywienia to jednak ono nie ma wpływu na okres kiedy rybka odżywia się tylko woreczkiem żółtkowym, co nie? ;)
P.P.S.
Co do dwumiesięcznego młodego u Kwiatka, opierałem się na tej fotce-> http://i48.tinypic.com/2uy2igw.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Jak byk 20-22mm, nie 3.5-4 cm. :)

szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: szot »

Olgierd pisze: P.P.S.
Co do dwumiesięcznego młodego u Kwiatka, opierałem się na tej fotce-> http://i48.tinypic.com/2uy2igw.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Jak byk 20-22mm, nie 3.5-4 cm. :)
Ta fotka nie przedstawia L-46 zatem coś mylisz a mowa była o L-46 co ma 3,5-4cm i ma 4 miesiące. ;)

Olgierd
Posty: 60
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:05
Lokalizacja: Małopolska

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Olgierd »

szot pisze:
Olgierd pisze: P.P.S.
Co do dwumiesięcznego młodego u Kwiatka, opierałem się na tej fotce-> http://i48.tinypic.com/2uy2igw.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Jak byk 20-22mm, nie 3.5-4 cm. :)
Ta fotka nie przedstawia L-46 zatem coś mylisz a mowa była o L-46 co ma 3,5-4cm i ma 4 miesiące. ;)
Na prawdę? :roll: Zobacz kilka postów wyżej, sam Kwiatek mi zaproponował porównanie do wzrostu L201. :roll:

I Panowie, nie spinajcie się tak. :) Kibicuje Wam(jako forum) i zauważcie, że moje uwagi są po to, by w końcu w internecie była fajna relacja poglądowa z rozwoju L46. Bo większość jest robiona na byle jak, a tutaj jest możliwość porównania faz wzrostu.

Swoją droga, skoro Aleksander poruszył kwestię karmienia młodych zbrojników- może jakieś porady w tym temacie?

seba
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2013, o 23:35

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: seba »

Olo moje gratulację :shock: super i to tu na forum.
Ps. ''co niektórym gul skoczył'' :lol: albo powiedzą że to nieprawda :roll:
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Rozmnażanie L46

Post autor: Kwiatek »

Alek nie jesno napisał pisząc"Kwiatka młody ma około 3,5-4cm i jest dokładnie urodzony 5go października."Miał na myśli jedną z zeberek które ostatni zawitały u mnie i jest z jego pary.
15xL46
ODPOWIEDZ