Grindal i micro

Pokarmy,przepisy własne

Moderator: Moderatorzy


klunio
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2013, o 23:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Grindal i micro

Post autor: klunio »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Może nie mieć bo jest on chyba zbyt zabieganą osobą... Ja oprócz żywienia to czekam na jakieś zdjęcia jego ryb i juz nawet nie oczekuje że zaprezentuje rozmnożone ale chociaż by pokazal swoje baniaki :)

Pozdrawiam

seba
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2013, o 23:35

Re: Grindal i micro

Post autor: seba »

Killifish pisze:
A swoje ryby, cóż, może pokaże na tym forum, wystarczy mi opinia jednak Olgierda i tego typu ludzi, który ryby miał od mojej osoby, chyba jako jedyny w PL niektóre gatunki, ja słucham jego rad, on moich, nie muszę nic na pokaz robić, bo to że pokaże swoje ryby nie oznacza, że wiem jak o nie dbać, to że pokaże moje auto nie świadczy że jestem cool, to trochę dziecinne rozumowanie.

Pozdrawiam <mam mało czasu aby tu zaglądać, zajmuję się 2 imprezami akwarystycznymi teraz, zatem cierpliwości jeśli nie odpowiem szybko>
To:
a.wyjaśnij jak jedzą glonojady muszki i czy są akrobatami a może inaczej pływają :mrgreen:
b.to daj fotki swojego zbiornika a zobaczymy :lol: których chyba nigdy nie będzie :?:
c.inni to są beee a TY jesteś guru :!:
A dziecinadę to TY robisz bo tylko szukasz ciągle zaczepki zamiast zrobić opis rzeczowy co i jak i na temat :!: a dobrze jest zobaczyć podejście praktyczne a nie teorię bo ona jak ktoś napisał nie idzię w parzę z praktyką. ;) i z tym się zgodzę i znam takich co umią się tylko chwalić :lol:
A te imprezy to ;) jaki TY jesteś bidula ale czas na swoje gierki masz :lol: poszukaj dobrze w necie to znajdziesz wiele ;)
Zrozumieć trzeba aby coś udowadniać to trzeba wszystko przedstawić i pokazać to w praktyce i pokazać swoje osiągnięcia a nie zachowywać się jak dziecko w piaskownicy co mu zabrali zabawkę ;)

Ja wolę tradycyjne i sprawdzone pokarmy typu np.solowiec i inne.

Killifish
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:11

Re: Grindal i micro

Post autor: Killifish »

Seba, może zobacz jak toną muszki bez skrzydeł a dopiero się wypowiadaj. Moje zbiorniki, ryby są dostępne, wystarczy poszukać. Nie muszę nic udowadniać Tobie, mam dość na głowie, w tym nowe ładne zbrojniki :)
Wybaczcie, ze odgrzewam kotleta, ale trzeba odpowiedzieć

seba
Posty: 16
Rejestracja: 4 lut 2013, o 23:35

Re: Grindal i micro

Post autor: seba »

Może napisz jaki jest dostęp do muszek i gdzie łatwo je można kupić w odróżnieniu np. do solowca

Killifish
Posty: 25
Rejestracja: 3 lut 2013, o 17:11

Re: Grindal i micro

Post autor: Killifish »

seba pisze:Może napisz jaki jest dostęp do muszek i gdzie łatwo je można kupić w odróżnieniu np. do solowca
Dotęp jest łatwy. Kupić możesz od solidnych terrarystów, hodowców roślin owadożernych lub na uczelniach akademickich o kierunkach biologicznych.
Sądziłem, że to macie sprawdzone, ale lepiej pisać dla samego pisania.
Swoją drogą, dobry solowiec to też problem. Bananowiec jednak ciekawszy.

Topic Author
wikif
Posty: 469
Rejestracja: 21 sty 2013, o 14:52

Re: Grindal i micro

Post autor: wikif »

Co do grindala to nie polecam hodowli na ziemi sporo jest zabawy by ją oddzielić by nie dostała się do baniaka .
Ja teraz będę robił nową hodowle ale na gąbce i zobaczymy może nie będzie takich problemów ale na pewno nie jeden problem się pojawi :evil: ale ze wzgledu na dobrą jakość będę próbował bo nie długo moje maluchy dorosną do tego pokarmu .
L 066 L 201 L 243 L 270 L 260 L 333 L 340 L 401 L 134 L 236 L 405 L 46 L 399 L 400
ODPOWIEDZ