Pleśń

Pokarmy,przepisy własne

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
czarny30
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 14:43

Pleśń

Post autor: czarny30 »

Witam
Mam takie pytanie urządziłem zbiornik bw z korzeniami dla dysków korzenie gotowałem dwa razy i dalej zachodzi mi pleśnią czy l 104 które niedawno nabyłem dadzą rade to ogarnąć czy tego w ogóle nie ruszą dodam tylko że mam ich 5 szt dorosłych
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Pleśń

Post autor: Kwiatek »

Nie wiem czy zbrojniki to ruszą ale miałem to samo kilka razy spłukałem pod bieżącą wodą i z czasem minęło
15xL46

Topic Author
czarny30
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 14:43

Re: Pleśń

Post autor: czarny30 »

Z czasem pewnie samo przejdzie to na pewno tylko nie usmiecha mi sie wyciagac galezie po 1,5 metra co jakis czas tym bardziej ze musze rozkrecac cala obudowe akwa
Awatar użytkownika

tuptus
Posty: 23
Rejestracja: 21 gru 2014, o 21:55
Lokalizacja: Książenice

Re: Pleśń

Post autor: tuptus »

Zostaw...cierpliwości ;)
Pozdrawiam
Tuptuś ;)

Topic Author
czarny30
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 14:43

Re: Pleśń

Post autor: czarny30 »

No i mozna powiedziec ze problem rozwiązał sie sam a wlasciwie to rozwiazaly go greeny i heckle nie karmione 2 dni wyczyściły korzenie lepiej niż pewnie zrobiły by to 104 których tam jeszcze nie wpuściłem (leczenie)
Awatar użytkownika

Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pleśń

Post autor: Lordam »

No i fajnie.
U mnie na pleśń zawsze działają ampularie:)
Czyszczą korzenie, aż miło.
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;

Topic Author
czarny30
Posty: 20
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 14:43

Re: Pleśń

Post autor: czarny30 »

Nie no u mnie ślimaki odpadają ewentualnie spróbuje jeszcze krewetki do nich dac ale jutro to najpierw musze troche liści dorzucić co by miały jakas szansę na przeżycie a i liscie tez jakies twarde musze dać najlepiej dębowe bo bukowe i ketaping tez mi placki zjadają

zbrojnikowska
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2018, o 12:18

Pleśń

Post autor: zbrojnikowska »

no właśnie, też miałam pisać, że to czasami przechodzi samoistnie.. :) czasami wystarczy poczekać
Świetny krem na trądzik różowaty https://www.znamlek.pl/acnerose-day-cream-34109.html Bardzo polecam
ODPOWIEDZ