REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Autor
Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn
Płeć:

REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA

#1

Post autor: Kwiatek » 27 sty 2013, o 15:30

REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
1. W tytule ogłoszenia należy podać Miasto oraz krótki, ale treściwy opis oferowanego dobra, np.: [Warszawa] Oddam zbrojnika L-104.
2. W dziale „Przyjmę, oddam, zamienię” należy sprecyzować, o jaki rodzaj transakcji chodzi. Można łączyć opcje.
3. Na zamieszczone ogłoszenie należy odpowiadać pisząc post na forum. Szczegóły transakcji strony mogą uzgadniać przez wiadomości prywatne, jednak sam fakt zainteresowania musi być upubliczniony.
4. W przypadku rezerwacji, prosimy o podawanie informacji na bieżąco.
5. We wspólnym interesie wszystkich użytkowników prosimy również, aby po zakończeniu transakcji zainteresowani dokonywali na forum krótkiej wzajemnej oceny.
6. Jeśli ogłoszenie jest już nieaktualne, bardzo prosimy o informację - albo w wątku (w tytule albo nowym poście), albo poprzez PW do moderatora.
7. Nie dyskutujemy na inne tematy. Niedopuszczalne są komentarze nie mające związku z ofertą lub w ogóle z tematyką Forum. Osoby niezainteresowane ofertą proszone są o niezabieranie głosu w temacie, chyba, że narusza on w jakiś sposób regulamin lub podstawowe zasady moralne (w takim razie prośba o PW do moderacji).
8. Nieprzestrzeganie powyższych zasad karane będzie ostrzeżeniami i nie będzie w tej kwestii żadnych wyjątków i odwołań od decyzji Moderacji.
15xL46

Zablokowany