Groty dla zbrojników Peosa

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Witam mam do sprzedania dość sporo grot kolegi Peosa , groty są nowe nigdy nie były w wodzie . Na obecną chwilę jest dużo grot rozmiaru „ S” czyli te przeznaczone dla mniejszych zbrojników i podrostków takich jak L-260, L-46,L-174 itp. Jest kilka grot imitujących korzeń , są koloru białego w dwóch rozmiarach większe i mniejsze idealne na białe podłoże , oraz są groty koloru brązowego , te są dedykowane dla wszystkich zbrojników do 15cm , też są 4 sztuki dość duże dla zbrojników o większych gabarytach . Poniżej zdjęcia tych grot .
Groty „S”
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Grota „M” imitacja kory
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Grota imitująca korzeń w kolorze kremowym duże i małe
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Grota imitująca korzeń koloru brązowego

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Grota duża
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Groty wykonane są ręcznie wypalane w 1100 stopni z bardzo dobrego materiału , koledzy któży ja posiadają na pewno mają dobre zdanie o nich, ja stosuję te groty od samego początku od kiedy Peos rozpoczął swoją działalność , ryby je uwielbiają i mnożą się w nich bez problemu , mam sporo innych grotek innych firm i wykonawców ale one coś nie pasują rybom , może to wina innego materiału tego nie wiem , wielu kolegów przyzna mi rację w tym temacie . W razie dodatkowych pytań oraz cen za Grotki zapraszam na PW . Można je odebrać w Kaliszu , możliwa wysyłka pocztą .

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Zostały tylko groty S i imitacja korzenia małe i duże koloru jasnego
Awatar użytkownika

arturzgutka
Posty: 74
Rejestracja: 6 maja 2016, o 18:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: arturzgutka »

Hej
interesują mnie te S
Mogę kupić wszystkie ile ich tam Masz :)
L-ki na sprzedaż które posiadam : L46 L114 L015 L200 L200HF L201 L129 L007 L103 LDA031

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Mała aktualizacja jest około 30szt grotek rozmiaru S czyli dla podrostków, młodych jak i dla L-46,260,174, oraz kilka grotek jasny korzeń rozmiar mały i duży idealny dla ancistrusów, jak i na jasne podłoże. Pozdrawiam

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Mam do zaoferowania następną część Grotek Peosa , tym razem są groty kwadratowe i kwadratowe z otwieranym dachem , oraz 2 groty XXL i płyty dzięki którym można budować poziomy , te płyty zastępują np. płyty z łupka . Zdjęcia poniżej.

Groty XXL 21dł wys.-6 szer.-6 cm druga 18,5cmdł-szer7cm-wys 5,5cm wymiary wewnątrz groty
Obrazek
Obrazek
Następne groty kwadratowe zamknięte dł.11,5-wys.3,5-szer.3,5cm wymiar wewnątrz groty

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnie groty kwadratowe z otwieranym wiekiem dł 10-11,5cm –wys.3,5-szer.3,5cm wymiar wewnętrzny

Obrazek

Płyty umożliwiające budowę poziomów zastępujące łupek , wymiary 18,5cm /14cm oraz 16,5cm/14cm

Obrazek

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Większej groty XXl już nie ma , została ta ciut mniejsza.

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Następne kilka projektów Peosa , tym razem rury zamknięte z dwóch stron a z otworem w bocznej części groty. Te groty są moim zdaniem przeznaczone dla Ancistrusów i ryb podobnych rozmiarów , w takich grotach uwielbiają się właśnie trzeć Ancistrusy . Poniżej zdjęcia i wymiary rur

Rura imitacja korzenia Długość 15-17cm otwór około 6cm

Obrazek

Rura karbowana Długość 14,5cm otwór 3,5cm

Obrazek

Rura gładka z otworem w kształcie uśmiechu Długość 17,5cm otwór około 6cm

Obrazek

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Witam zostało jeszcze kilkanaście grot różnego rodzaju więc zapraszam

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Jest jeszcze kilkanaście grot więc zapraszam

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Groty dla zbrojników Peosa

Post autor: Bratko »

Że względu na to że nie mam czasu już na nic robię promocję każda grota od teraz po 10zł, bez różnicy jakiej wielkości i jakiego typu. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ