Jakie zbrojniki ?

Jeśli chcesz porozmawiać o zbrojnikach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, to zacznij pisać tutaj

Moderator: Moderatorzy


szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Jakie zbrojniki ?

Post autor: szot »

Ostatni post z poprzedniej strony:

To są nowe zbiorniki pod nowe hipki więc można wejść w hypancistrusy ;) a zaczynaj od tańszych a nie te z górnej półki.

Topic Author
damianp75
Posty: 11
Rejestracja: 8 sty 2016, o 16:02

Jakie zbrojniki ?

Post autor: damianp75 »

szot pisze:To są nowe zbiorniki pod nowe hipki więc można wejść w hypancistrusy ;) a zaczynaj od tańszych a nie te z górnej półki.
Po przemyśleniu wolał bym jednak na razie nie wprowadzać rybek z inną dietą,przynajmniej na razie ;) Tak tak szot masz rację chcę zacząć od tańszych a w miarę zdobywania doświadczenia (na własnej skórze ) i mam nadzieję powodzenia w hodowli znowu pójść kroczek dalej :)

szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Jakie zbrojniki ?

Post autor: szot »

jeżeli tak to ancistrusy a mogą być też Rio Paraguay tylko pamietaj że krzyżują się ;)

Topic Author
damianp75
Posty: 11
Rejestracja: 8 sty 2016, o 16:02

Jakie zbrojniki ?

Post autor: damianp75 »

Czyli wychodzi na to że zbiornik jednogatunkowy :(
Bo tak krótko reasumując powinny być roślinożerne lub wszystkożerne z przewagą pokarmu roślinnego.

Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Jakie zbrojniki ?

Post autor: Bratko »

Ja by na twoim miejscu został przy ancitrusach , masz już jakieś doświadczenia z nimi teraz podnieś sobie poprzeczkę i kup sobie bardziej wymagające gatunki , możesz wtedy peckoltie do nich dodać . Niestety nie zgadzam się że 183 są wszystkożerne.
ODPOWIEDZ