Sprzedaję całą hodowlę

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Sprzedaję całą hodowlę

Post autor: Bratko »

Witam nie myślałem że kiedyś do tego dojdzie ale niestety muszę sprzedać moją hodowlę, poprostu nie mam czasu żeby dbać o moje ryby. Tarła są przegapione co za tym idzie praktycznie stracone, szkoda ryb żeby sobie tylko u mnie pływały, a więc do sprzedaży są 173, 174,136c,jaguary, 59 ryby sprzedawane tylko w grupach, nie dzielę ryb na pojedyńcze sztuki. Są też zebry 10 samic i 6 samców też tylko jako całość, każdy wie ile one są warte. Cen nie podaję proszę pisać na Pw ponieważ można zawsze coś podyskutować. Acha jeszcze jedna sprawa nie spieszy mi się że sprzedażą, więc proszę nie myśleć że sprzedam je za pół darmo.

Kwas
Posty: 88
Rejestracja: 7 gru 2016, o 17:44
Lokalizacja: Gdynia

Sprzedaję całą hodowlę

Post autor: Kwas »

Napisałem Priv Dominik.
Pozdrawiam.

DanielP
Posty: 122
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 10:58
Lokalizacja: Warszawa/Szczaki

Sprzedaję całą hodowlę

Post autor: DanielP »

Przykra wiadomość:-(
Sturisoma aureum, L201 big spot, L333 white.

Topic Author
Bratko
Posty: 155
Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:17

Sprzedaję całą hodowlę

Post autor: Bratko »

To nie znaczy że całkiem kończę ze zbrojnikami, coś tam będzie pływać w 720l, coś większego, likwiduję hodowlę dla dobra ryb ja mam coraz mniej czasu dla nich, a ktoś może wykorzystać ich potencjał. Ale jak już ktoś wszedł w zbrojniki to zawsze coś sobie zostawi i tak też będzie.

DanielP
Posty: 122
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 10:58
Lokalizacja: Warszawa/Szczaki

Sprzedaję całą hodowlę

Post autor: DanielP »

Takie informację czyta mi się zdecydowanie lepiej:-)720 l daję spore możliwości o których nie jeden może tylko pomarzyć. Mam nadzieję,że będziesz zaglądał tu jak najczęściej i chwalił się tym co masz:-)
Sturisoma aureum, L201 big spot, L333 white.
ODPOWIEDZ