Witam Wszystkich!

Napisz kilka zdań o sobie i swoich podopiecznych w akwarium

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
klunio
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2013, o 23:13
Lokalizacja: Lublin

Witam Wszystkich!

Post autor: klunio »

Mam na imię Łukasz i jestem z Lublina. Posiadam dwa akwaria i jedno jest to Malawi 120 l a drugie to ogólne 240 l. W ogólnym mam Ancistrusy wszystkim dobrze znane niebieskie, które mi się rozmnażają oraz samiczkę L103 i wczoraj nabytą u Alka parkę L187. Prawdopodobnie w środę albo czwartek dorzucę coś nowego :) Tak naprawdę przygodę ze zbrojnikami dopiero rozpoczynam ;) Pozdrawiam Wszystkich!
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Kwiatek »

Witam Cię
15xL46

Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Serwusik - Łukasz wystarczyło powiedzieć że ode mnie już bez nazwy sklepu bo to na PW. Nie chcę reklamy bo nie popełnimy błędów znanego nam forum w którym jeden gość ma się za Boga i nawet tam występuje w trzech osobach korzystając z trzech różnych kont. Tak czy owak Miło Cię widzieć w naszym gronie zbrojnikowatych. Tu serio są hodowcy i ludzie którzy dopiero swoją przygodę zaczynają z rybami popularnie nazywanymi glonojadami.
Pomożemy w każdej sytuacji i z każdym problemem jeśli tylko będziemy umieli bo cóż jesteśmy tylko ludźmi :)
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone

Topic Author
klunio
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2013, o 23:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: klunio »

Sorki Alek nie pomyślalem ;)

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: zgudzia »

Witamy. I uwazam ze jesli ktos jest zadowolony z zakupu to polecenie tego żródła to nic złego ;) Alek duzo ryb rozmnaza z tego co widze na fb wiec polecanie go innym to nie zbrodnia a nazwe sklepu tez nie ma co chowac bo jest ogólno dostepna ;) pozdrawiam
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum

Topic Author
klunio
Posty: 42
Rejestracja: 24 sty 2013, o 23:13
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: klunio »

Nie tylko rozmnaża ale też posiada ogromną wiedzę którą się dzieli wiec szczerze wszystkim polecam współpracę z kolegą. Na pewno będę częstym gościem u Niego bo zbrojniki ma naprawdę piękne :D Pozdrawiam

Linf
Posty: 29
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:32

Re: Witam Wszystkich!

Post autor: Linf »

Witam :D
ODPOWIEDZ