Stolica

Informacje związane z wydarzeniami i imprezami akwarystycznymi np. naszymi spotkaniami, giełdami, wystawami, sympozjami itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
Indorek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Stolica

Post autor: Indorek »

Nie wiem jak moje koleżanki i koledzy, ale ja odnoszę dziwne wrażenie, że Warszawa to jakieś akwarystyczne zadupie.
Nie tu giełdy - jak w Łodzi, wystaw jak we Wrocku.
Za to i owszem, producentów i dystrybutorów bez liku.
TETRA, AQUAEL, BADIS.....
Może coś tu się dzieję o czym nie mam pojęcia?
Wie ktoś z Was?
5 X L - 134, 5 X L - 201,Ancistrus sp.całe stado, LDA - 16 - WIELE, LDA - 16 LONG FIN 5 SZT

Prawo w PL jest pojebane. 15-latkę możesz puknąć, ale nie możesz jej kupić piwa:)
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Stolica

Post autor: OCrushek »

Punkt widzenia zależy od punktu siedzienia... Ja to z kolei widzę to tak , że we Wrocku wystawy w Wrszawie kupa firm i sklepów parających się Akwarystyką a w Pozku - wielka czarna dziura + raz w roku gardenia i hobby na targach ...koniec :(
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

wikif
Posty: 469
Rejestracja: 21 sty 2013, o 14:52

Re: Stolica

Post autor: wikif »

A co w łodzi du.. wielka nic .
Giełda jest ale co tam jest 90 % mają to samo jest tylko kilku handlarzy co ma coś ciekawego .
Jest 2 od paletek jeden od proporczyków i to co ściąga paweł mucha sprzedaje przez znajomego , zresztą często do niego zaglądam .
L 066 L 201 L 243 L 270 L 260 L 333 L 340 L 401 L 134 L 236 L 405 L 46 L 399 L 400
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Stolica

Post autor: Kwiatek »

No i co ty Indorek chcesz od Wawki?
15xL46
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Stolica

Post autor: OCrushek »

A propos : gdyby , który był na "targach w pozku to dajcie znać :D Podjadę np. na PKP, odboirę , moze jakiego bronia się zrobi , pogada o karabinach , cokolwiek... Nie gryzę , nie kopię , nie urywam głów - no chyba , ze muszę ;)
pozdro :D
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Stolica

Post autor: Kwiatek »

No na tym zdjęciu w ze słonecznego patrolu to niepewnie wyglądasz :twisted:
15xL46
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Stolica

Post autor: OCrushek »

To tylko kadr wycięty z wiekszej foty. Miałem z kolegą wyglądać jak ochrona prezesa więc się starałem ;)
Z resztą kolo prezes to z tego co pamiętam mieszkaniec miasta Łodzi... :lol:
Może kolega wikifa... ;)
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Stolica

Post autor: zgudzia »

Co do giełdy w łodzi to osobiście nigdy nie byłem ale nie jeden raz słyszałem ze prywatna osoba za duzo tam nie kupi bo wiekszość ciekawych okazów jest po lada i juz dla konkretnych ludzi umówiona i jak by to powiedzieć sprzedana. Na początku słyszałem to ok kilka ludzi ze sklepów wiec pomyslałem ze pic na wode i gadają tak zeby kupic od nich i nigdzie indziej nie szukac :) ale ta sama informacje usyzkałem gdzie indziej juz nie jako włascicieli sklepów.
Z tą nasz stalicą zawsze tak jest i to nie tylko z dziedziną akwarystyki ;/
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Stolica

Post autor: OCrushek »

Kwiatek pisze:No na tym zdjęciu w ze słonecznego patrolu to niepewnie wyglądasz :twisted:
Inna sprawa ... W Pozku byłeś , zaprowadziłem cię do importera L46 , byłeś w mojej trolowni - zobaczyłeś kiepskie szkła i do domu wróciłeś , no nie !?! Niebawem w marcu wlecę do Cię "nie sam" to pogadamy :twisted: :twisted: :twisted:
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika

Topic Author
Indorek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stolica

Post autor: Indorek »

To i ja piszę się na to spotkanie. W marcu mam imieniny to miło poznam kolegę z Poznania. Mieszkałem tam 5 lat, na oś. Lecha.
Marcinek - ugościmy kolegę :P
WSPÓLNIE
5 X L - 134, 5 X L - 201,Ancistrus sp.całe stado, LDA - 16 - WIELE, LDA - 16 LONG FIN 5 SZT

Prawo w PL jest pojebane. 15-latkę możesz puknąć, ale nie możesz jej kupić piwa:)
ODPOWIEDZ