Facebook, a forumzbrojnikowe

Jeśli chcesz porozmawiać o zbrojnikach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, to zacznij pisać tutaj

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

Facebook, a forumzbrojnikowe

Post autor: Lordam »

Cześć,
jak pewnie część z Was wie, a część nie mamy swojego zbrojnikowego fanpage'a, który właśnie przekroczył 700 'polubień' tak naprawdę bez większej mojej ingerencji. W ciągu 2 lat przybyło na nim 500 osób bez jakiegokolwiek wysiłku, ba nawet bez nowych postów.
Niestety ale był czas, gdy nasze forum słabo funkcjonowało, lecz powoli zaczyna się to zmieniać.
Stąd też moja propozycja, która już kiedyś była przez użytkowników akceptowana.
Chcę, aby posty z fz pojawiały się także na fb. Oczywiście nie będzie to automat, lecz chcąc poszerzać zasięg naszego forum musimy przenieść ludzi z fb na nasze forum.
Posty z działu ogłoszeń będę się starał regularnie wrzucać na nasze forum, wraz z odnośnikiem z kim należy się kontaktować.
Podobnie ze zdjęciami, oczywiście jeżeli wrzucicie 50 zdjęć to wszystkich nie umieszczę, ale będę się starał regularnie publikować nasze materiały.
Stąd też moja prośba, którą część użytkowników już robi. Jeżeli możecie to podpisujcie zdjęcia, tak jak robi to np kolega Bratko, po prostu krótka stopka w rogu od autora, mi będzie dużo wygodniej takie zdjęcia publikować i nikt nie będzie podejrzewał o jakieś kradzieże zdjęć etc.
Mam nadzieję, że akceptujecie mój pomysł i wspólnie wrzucimy nowego ducha w forum.
Pozdrawiam.
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;

TomaszekK
Posty: 47
Rejestracja: 2 lip 2016, o 11:32
Lokalizacja: Siedlce

Facebook, a forumzbrojnikowe

Post autor: TomaszekK »

Popieram dwiema rękoma. ;)
TomaszK
Awatar użytkownika

arturzgutka
Posty: 74
Rejestracja: 6 maja 2016, o 18:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Facebook, a forumzbrojnikowe

Post autor: arturzgutka »

super pomysł, uaktualniam już moją obsadę
L-ki na sprzedaż które posiadam : L46 L114 L015 L200 L200HF L201 L129 L007 L103 LDA031
ODPOWIEDZ