Filmiki l-183, l-181, l-180

Jeśli chcesz porozmawiać o zbrojnikach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, to zacznij pisać tutaj

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

Filmiki l-183, l-181, l-180

Post autor: Lordam »

Siemanko,
podczas karmienia nakręciłem 2 fylmy moich ancistrusów. Dopiero potem zorientowałem się, że mam upier-brudne szyby, niczym biurko u Durczoka, ale cóż.
Samiec 181 coś tam wachluję, ale jaj nie ma. Może sobie chłopak trenuje, oby.
181 i 183
" onclick="window.open(this.href);return false;
180
" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;

piotrekr14
Posty: 58
Rejestracja: 20 paź 2014, o 19:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Filmiki l-183, l-181, l-180

Post autor: piotrekr14 »

Fajne to wygląda jak pałaszują cukinie :)
gdzie kupujesz warzywa? Ja raz podałem ogórka chyba z netto i bardzo tego żałuje,kilka młodych ryb nie przeżyło tego niestety ,od tamtej pory nie podaje warzyw poza sezonem kiedy mam je z własnego ogródka .
Awatar użytkownika

Topic Author
Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

Re: Filmiki l-183, l-181, l-180

Post autor: Lordam »

Szczerze to ja kupuję w warzywniaku, a czasami nawet w marketach. Naprawdę nigdy nie miałem problemów z warzywami,a podaję je z 2-3 razy w tygodniu. Oczywiście nic nie równa się z twardą cukinią z własnego ogródku, ale szkodliwości dla ryb nie zauważyłem.
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;

Ikarum
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2017, o 09:06

Filmiki l-183, l-181, l-180

Post autor: Ikarum »

Cześć, przeglądam sobie forum i tak sobie skojarzyłem, akurat czytając ten wątek.
Trzymam L-183 w akwa ogólnym, Towarzystwem ich są kiryski różnej maści. Zbiornik obsadzony jest dużą ilością roślin i korzeni.
Posiadam 8 młodych zbrojników, których w ogóle nie widać w zbiorniku. Gdy podaje pokarm one nie płyną do niego, nie wyłażą, nie pokazują się, nie wiem jak je zwabić do żarcia.
Wrzuciłem również ogórka z ogródka, zero zainteresowania innym razem cukinie, również cisza. Jesteście w stanie coś doradzić.
Aha, zauważyłem też że warzywa (ogórek, cukinia) mącą bardzo wodę. Po jakim czasie wyławiacie je z akwa.
Tak wiem, wiem , powinienem założyć nowy temat, ale dopisałem się do tego gdy przeczytałem wątek o warzywach.

inerkoma
Posty: 17
Rejestracja: 5 mar 2017, o 23:30
Lokalizacja: Brwinów/Warszawa

Filmiki l-183, l-181, l-180

Post autor: inerkoma »

Sprzażoną cukinię bez pestek wyciągam zwykle po 12h kiedy prawie nic z niej już nie zostaje. Polecam Ci przepis @Lordam na pasze bazującą na agarze, gwarantuje że wszystkie niejadki zlecą się na ucztę :D
Pozdrawiam
inerkoma

Ikarum
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2017, o 09:06

Filmiki l-183, l-181, l-180

Post autor: Ikarum »

Zabieram się za szukanie. Dziekiy
ODPOWIEDZ