Zbrojniki do dyskowców

Jeśli chcesz porozmawiać o zbrojnikach, powymieniać się doświadczeniami, opisać swoje przygody, to zacznij pisać tutaj

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

Topic Author
tuptus
Posty: 23
Rejestracja: 21 gru 2014, o 21:55
Lokalizacja: Książenice

Re: Zbrojniki do dyskowców

Post autor: tuptus »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dyski będą na przełomie lutego/marca więc mam czas na ogarnięcie się z likwidacją solniczki, przeróbkami hydrauliki baniaka i sumpa oraz oświetlenia.
Wczoraj żona widziała filmiki z L134 i bez szału ale jak zobaczyła L046 to już inna gadka.
Żeby tylko były tańsze :(
Pozdrawiam
Tuptuś ;)

szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Zbrojniki do dyskowców

Post autor: szot »

tuptus pisze:Dyski będą na przełomie lutego/marca więc mam czas na ogarnięcie się z likwidacją solniczki, przeróbkami hydrauliki baniaka i sumpa oraz oświetlenia.
Wczoraj żona widziała filmiki z L134 i bez szału ale jak zobaczyła L046 to już inna gadka.
Żeby tylko były tańsze :(
Jeżeli chodzi o placki to muszą być-być zdrowe a L-46 to jednen z najpiękniejszych zbrojników a cena już jest też OK a jeszcze 2-3 lata temu była dużo wyższa (to na pocieszenie) a najlepszy gatunek do placów to hypancistrus ;) chociaż ja z plackami miałem kiedyś L-128
Awatar użytkownika

Topic Author
tuptus
Posty: 23
Rejestracja: 21 gru 2014, o 21:55
Lokalizacja: Książenice

Re: Zbrojniki do dyskowców

Post autor: tuptus »

Będę próbował z L134, jednak cena L46 jest dla mnie zbyt duża żeby kupić stadko 5-6szt.
Mam nadzieję że Ph 5-5,5 im nie zaszkodzi :)

-- 5 sty 2015, o 22:16 --

Sorki za post pod postem ale co sądzicie o opcji jednego "pancernika" w baniaku? Może by tak zamiast grupki mniejszych wpóścić jednego L273 lub L114 lub L014? Boje się tylko że będzie rozstawiał dyski po kątach :twisted:
Pozdrawiam
Tuptuś ;)
ODPOWIEDZ