Moje eLki

Moderatorzy: pkucaba, Moderatorzy

Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Moje eLki

Post autor: Kwiatek »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Discus Zoo? :o
15xL46

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje eLki

Post autor: zgudzia »

Kwiatek sie tam nie krępuje z podawaniem nazw :D ha ha ha
nawet wiem o którym panu mówisz jesli był nie przyjemny.
Ma specyficzne podejście mi na kilkadziesiąt wizyt udało sie ze kilka razy z nim pogadać na spokojnie oczywiście jak coś juz kupiłem bo jak chcesz sie dowiedzieć i nie jest pewny czy kupisz to ma cie ..... no wiadomo gdzie ale jak juz łowisz rybcie i kupujesz to jest w stanie ci duzo o nich powiedzieć koleś ma chyba największa wiedze w tym sklepie ale tak jak mówisz jest gburowaty i nie zawsze chce współpracowac :/
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum

Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Moje eLki

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Ciekawe podejście z tym że w Discusie ze dwa razy Sylwkowi miałem kupić samicę L134 i powiem szczerze bo laik jestem że chcieli mnie naciągnąć wciskając samca :( ale ogólnie pozytyw dla nich bo lubię ten sklepik
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone
Awatar użytkownika

Topic Author
Indorek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje eLki

Post autor: Indorek »

Sklep jest w sumie najlepiej zaopatrzony w całej Wawie. I mam takie same odczucia jak koledzy. Zanim kupisz - cisza. Jak kupisz to opowieści na temat ryb nie kończące się. Kupowałem tam neonki (na karmę dla skalarów) - zawsze nakładał mi kilka sztuk więcej.
Ale nie zmienia to faktu że ten pan pomimo swojej fachowości jest gburem.
5 X L - 134, 5 X L - 201,Ancistrus sp.całe stado, LDA - 16 - WIELE, LDA - 16 LONG FIN 5 SZT

Prawo w PL jest pojebane. 15-latkę możesz puknąć, ale nie możesz jej kupić piwa:)

zgudzia
Posty: 202
Rejestracja: 25 sty 2013, o 03:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje eLki

Post autor: zgudzia »

Ale jeśli chodzi o ceny to czasem myślę że z H*** spadli no ale jak to mówią czasem za prestige się płaci :)
dla porównania na radzymińskiej jest taki mały zoologiczny i sprzedaje tam taki Pan Robert jest bardzo w porządku i wydaje mi się że do klientów ma super podejście no i ceny bo to jest akurat u niego najważniejsze prosty przykład eheim 2012 Diskus ok 145zł
a u Pana Roberta 97zł (kupowałem jakiś rok temu wiec o końcówki mogłem was oszukać). No i w diskusie jest spory problem z oddaniem np ryb jak się ma za dużo czy chce się zmienić obsadę.
Jak by Bóg uznawał przedni napęd chodzili byśmy na rękach ;)
L-183 Ancistrus Loricaria Red sturisoma aurerum
ODPOWIEDZ