To może moje i ciut omnie

Moderatorzy: pkucaba, Moderatorzy


Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

To może moje i ciut omnie

Post autor: szot »

Witam wszystkich będę powolutku pokazywał wszystkim moją pasję -manię jaką jest akwarystyka.
Kiedyś były paletki i e-lki a teraz zostaną w większości same e-lki i to przeważnie L-46 i kilka L-128 i 2 barki.
Kiedyś ładnych kilka lat temu krążyło powiedzenie że paletki z importu z azji nie da rozmnożyć ale trzeba spróbować podjąć wyzwanie i udało mi się kupić kilka młodych leopardów i po około 2 latach udaję się kilkakrotnie je rozmnożyć .
ObrazekObrazek
Oczywiście to miało miejsce w 2007 roku
http://www.aquaforumlublin.fora.pl/gale ... ,2930.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a z tamtego okresu z e-lek /bo to jest forum o tym/ mam do tej pory 2 barki i L-128 /a pózniej dokupiłem kilka sztuk L-128/
Obrazek
Obrazek
Teraz powolutku tworzę mini hodowlę L-46 /mam kilkanaście sztuk dorosłych i kilkanaście sztuk młodziaków w różnym rozmiarze a w tamtym roku udało mi się je rozmnożyć a moje już dorosłe które mam od kilku lat to ;
Obrazek
a młode od nich z tamtego roku to :
Obrazek
następnie jedne ze sprowadzonych z Niemiec dorosłe i mniejsze /tylko część fotek/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oczywiście część ryb młodych moich jak też sprowadzonych została sprzedana jak też poszła na wymianę.
To może tyle teraz mam jak uporam się ze zmianami zbiorników/a idzie to ciut wolno/ to zrobię fotki i opisy itp. :D

-- 27 mar 2013, o 18:32 --

Nowe akwa 150x50x40 ale będą jeszcze duże zmiany tzn. doniczki będą drewniane /są już szykowane/i jest jeszcze 3 paletki które zostaną sprzedane ;) a obecnie z e-lek są L-128 5 sztuk i 2 L-46 ale docelową będą wpuszczone niebawem kilkanaście wyrostaków L-46 w przedziale 5-8cm i wtedy będą nowe fotki dokładniejsze i obecnie na ukończeniu jest system stałej podmiany wody ale nowe fotki dam po ukonczeniu wszystkiego i wtedy bedą dokładniejsze ;) Obrazek

hypan
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2013, o 09:37

Re: To może moje i ciut omnie

Post autor: hypan »

Troche odświeże temat, bo nie powiem zaciekawiłeś mnie zmianami i tym systemem podmiany wody.
Masz jakies nowe fotki? moze napisz ile masz w baniaku teraz zeberek.Coś o filtracji ,podmianach..sorki że tyle pytań ale bardzo mnie to ciekawi
Piekniutkie rybki :)

Topic Author
szot
Posty: 359
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:57
Lokalizacja: Lublin

Re: To może moje i ciut omnie

Post autor: szot »

System dalej jest nie skończony /zawsze brak czasu na skończenie ale działa na ciut prowizorkę / :( a i nastąpiły zmiany w tym baniaku brak już paletek a obecnie są kilka sztuk L-46 i L-128 i L-173 /ten nowy nabytek/ i garra rufa i otoski i małe stadko 50 sztuk zwinnika blehera ;)

hypan
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2013, o 09:37

Re: To może moje i ciut omnie

Post autor: hypan »

Jak bedziesz miał chwile wstaw fotki baniaka z bliska,jestem ciekawy jak jest urządzony.Bardzo interesuje mnie temat zebr
ODPOWIEDZ