Młode L183

Pisz o wszystkim i o niczym nawet jeśli temat nie jest związany z akwarystyką

Moderator: Moderatorzy


Topic Author
Bohun
Posty: 49
Rejestracja: 4 cze 2014, o 09:20

Młode L183

Post autor: Bohun »

Hm...
Ja napisalem cos, gdzie opisalem, ze nie zgadzam sie z nimi i zostalem wyrzucony.
Poprosilem o punkt w regulaminie, ktory zlamalem, a jako odpowiedz otrzymalem uzasadnienie, ze zadnego takiego punktu nie ma, ze tamto jest prywatnym forum i moge mnie wywalic tak o.. .;)

I tu sie w jakims sensie moge zgodzic z tolkiem.

Ale mam do Ciebie pytanie (tolek), po czym wnosisz, ze mam skundlone ryby?
Wiesz co teraz trzymam?
Skad mam swoje ryby?
Skad wiesz, ze mam ryby nadal od Bratko?
Jesli to ryby nawet od niego, skad wiesz, ze sa skundlone, widziales je na zywo?

Tak na marginesie, to od czwartku mam kolejna ikre.
L173, L236, Pterophyllum altum
Awatar użytkownika

Lordam
Posty: 374
Rejestracja: 26 sty 2013, o 21:39
Lokalizacja: Elbląg

Re: Młode L183

Post autor: Lordam »

Panowie proponuję skończyć ten wątek, jednym z powodów istnienia tego forum ma być kultura oraz szanowanie wszystkich użytkowników forum.
Także koniec tematu, wątek oczyszczę wieczorem o niezgodne z tematem treści:)
Pozdrawiam
"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali..."
Moje 240l Zapraszam:)
http://www.forumzbrojnikowe.pl/viewtopic.php?f=25&t=131" onclick="window.open(this.href);return false;

Topic Author
Bohun
Posty: 49
Rejestracja: 4 cze 2014, o 09:20

Re: Młode L183

Post autor: Bohun »

Lordam,

Przyszedlem na to forum z nadzieja, ze nie bedzie tu takich akcji jak gdzieindziej, dlatego dziekuje za reakcje ;)
L173, L236, Pterophyllum altum

tolek
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2014, o 19:53

Re: Młode L183

Post autor: tolek »

Bohun pisze:Hm...
Ja napisalem cos, gdzie opisalem, ze nie zgadzam sie z nimi i zostalem wyrzucony.
Poprosilem o punkt w regulaminie, ktory zlamalem, a jako odpowiedz otrzymalem uzasadnienie, ze zadnego takiego punktu nie ma, ze tamto jest prywatnym forum i moge mnie wywalic tak o.. .;)

I tu sie w jakims sensie moge zgodzic z tolkiem.
Ja proponuję zostawić nawet w śmietniku ''Ku przestrodze'' jak są traktowani tam forumowicze i każdy napisany post nie pomyśli jest kasowany a użytkownicy wyrzucani !!!!!!!!!!!!!!
Chmielu ja tam jestem od wielu lat i tylko raz napisałem i zostałem ukarany ostrzeżeniem i karą wyrzucenia z forum ale śledzę i dużo czytam i dlatego widzę kto co piszę i jak jest i dlatego tak napisałem a poczytaj więcej o ''braciu'' a zobaczysz że to pisałem to zapewne PRAWDA i szybko ten problem i sprawę ucieli i jest cisza .
Awatar użytkownika

OCrushek
Posty: 156
Rejestracja: 22 sty 2013, o 16:31

Re: Młode L183

Post autor: OCrushek »

Lordam pisze: ...wątek oczyszczę wieczorem...
Pozdrawiam
Przepraszam Lordam ale powstrzymać się nie mogłem od rozdzielenia spraw akwarystycznych od "inaczej istotnych"
Tak czy inaczej - czyść ;)
Cześć !
Ukłony dla wszystkich śledzących kolejną reinkarnację wątku L183.
Kolego Bohun:
Tak sobie myślę , że nie ma co beczeć dlaczego na jednym forum jesteśmy lubiani a na innym nie. Osobiście nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą bo i po co ... Większość z nas została z wiadomego forum wymieciona , z tych czy innych powodów w bardziej lub mniej wyszukany sposób ale w temacie byli pierwsi , tam zaczynaliśmy i każdemu z nas wydawało się , że znalazł miejsce dla siebie... Czemu nas tam nie ma ? - to (do końca) wiedzą tylko Oni. Możemy tu zrobić specjalna zakładkę "żale do" - tylko po kiego grzyba ? Zajmijmy się lepiej tym co kochamy i co "uprawiamy" z pasją , czyli życiem podwodnym rodziny Loricariidae :D
Chciałbym te kilka zdań zakończyć lekko lirycznie a nie będzie to łatwe bo do umysłów ścisłych należę...
Ok to może słowami artysty , za którym w zasadzie nie przepadam ale trochę racji w pewnym kawałku ma:
"ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy
ważnych jest kilka tych chwil , tych , na które czekamy"
Podsumowując: piszmy posty , mnóstwo postów dla nas , dla forum , dla potomnych i na pohybel ... ;)
pozdrawiam

Ps: jeśli kogoś uraziłem to z góry przepraszam , nie miałem takiego zamiaru .
http://akwarystyka-wielkopolska.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Topic Author
Bohun
Posty: 49
Rejestracja: 4 cze 2014, o 09:20

Re: Młode L183

Post autor: Bohun »

Zostalem wywolany do tablicy, wiec odpisalem. Ja nawet do "tamtych" nie zywie urazy.
Wisi mi to, mam z czego zyc, nie musze zarabiac na oszukiwaniu.
Takze... ja tu nie placze.
Tez mysle, ze watek ucieka w inna strone niz sens powstania forum.
L173, L236, Pterophyllum altum
ODPOWIEDZ