Technika mnożenia eLek

Wszystko o najlepszych warunkach do rozmnażania zbrojników

Moderator: Moderatorzy


lufa
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2013, o 22:12

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: lufa »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Dlaczego mój post został usunięty? Który punkt regulaminu łamał? Czy na tym forum jest cenzura i panuje monopol na wiedzę? A jak ktoś pokaże, że moderator nie ma racji, to post jest usuwany? Bardzo prosił bym o wyjaśnienie, bo to trochę niepokojące zjawisko.

Chodzi o tego posta, który był w tym wątku i bez żadnej informacji zniknął:
Aleksander Stefaniak pisze:Lufa a tu cię zagnę - proszę biotop Amano amazonia
Coś kiepsko z tym zaginaniem. Wiesz co to biotop? To teraz zidentyfikuj sobie rośliny na tych zdjęciach i... czego się dowiedziałeś? Gdzie one w naturze występują? Czy oby na pewno to Amazonia? Jak już uporasz się z roślinami, to zidentyfikuj jeszcze ryby ze zdjęć i sprawdź gdzie żyją :? To taki sam biotop jak ten który na Facebooku pokazałeś, Amazonka z mieczykami i wapieniem filipińskim. Faktycznie, stuprocentowe odzwierciedlenie naturalnego środowiska.
Aleksander Stefaniak pisze:Więc zanim zaczniesz się czepiać a widzę że z trzech postów wszystkie były kąśliwe zacznij pisać coś pożytecznego. I mała dygresja Amano robi jak widać zbiorniki biotopowe i widzisz że da się u nas na forum dokształcić :D
Właśnie piszę coś pożytecznego, i faktycznie, na tym forum da się dokształcić. Szkoda tylko, że to moderatora trzeba dokształcać, bo powinno być raczej odwrotnie.
Więc bardzo proszę, zanim zaczniesz pouczać innych, doszkol się sam. Albo przynajmniej sprawdź to co piszesz, żeby takich wpadek nie było, to nie przystoi moderatorowi. Tu nie chodzi nawet o to, że się ośmieszasz, ale robisz to temu młodemu forum.
Pozdrawiam, Janek.
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: Kwiatek »

Zatem czekamy na wyjaśnienie od Alka bo usuwanie postów ot tak sobie jest nie dopuszczalne.
15xL46

Topic Author
Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Lufa czytając Twój post zostawiłem komputer i poszedłem na spacer z psem jak wróciłem kot spał na lapku.
No cóż skasowało się trudno. Obsada ryb nie stanowi biotopu ale wystrój jest kreowany w akwariach jakie przedstawiłem na wody rzek w których zbrojniki akurat się dobrze by czuły.
Wystrój akwarium i gust to sprawa indywidualna każdego człowieka i każdy ma swój.
Jak Lufa nie podoba Ci się na naszym forum i masz zamiar występować tu jako narzekający malkontent który się tylko czepia i szuka zaczepy - możesz być pewien że będę pierwszy za Twoją rezygnacją bo pisanie czegoś pożytecznego jak chcesz się wykazać wiedzą - to pokaż bo malkontentem wiem że jesteś.
Co do Ancistrusa sp. L144 i że nic nie trzeba robić? Hmm azot to tam skacze w akwarium gdy karmisz - woda się sama nie podmieni to raz. A podmiany duże wody stymulują go do tarła jak chcesz mieć je co 3-4tygodnie więc nie mów że nic nie trzeba robić.
A teraz weź się na serio za pożyteczne rzeczy a nie 3 posty i każdy prowokujący, zaczepny.
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone

lufa
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2013, o 22:12

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: lufa »

Aleksander Stefaniak pisze:Lufa czytając Twój post zostawiłem komputer i poszedłem na spacer z psem jak wróciłem kot spał na lapku.
No cóż skasowało się trudno.
Miałem nadzieję, ze będziesz miał przynajmniej tyle odwagi cywilnej, żeby przyznać się do błędu. Masz mnie za idiotę? No ale jeśli Twój kot takie rzeczy potrafi robić, to może powinieneś zrezygnować z uprawnień moderatora, żeby całego forum nie skasował jak pójdziesz spać, bo to dopiero będzie katastrofa. Odtworzyć jednego posta to nie problem ale jak Twój kot o nadzwyczajnych zdolnościach informatycznych pokasuje więcej, to już tak łatwo nie będzie. Takie bajki, to możesz swoim klientom w sklepie wciskać.
Aleksander Stefaniak pisze:Obsada ryb nie stanowi biotopu ale wystrój jest kreowany w akwariach jakie przedstawiłem na wody rzek w których zbrojniki akurat się dobrze by czuły.
Wystrój akwarium i gust to sprawa indywidualna każdego człowieka i każdy ma swój.
Człowieku, pisałeś o AKWARIUM BIOTOPOWYM. I podałeś to jako przykłady takich zbiorników. Czy Ty rozumiesz w ogóle co piszesz? Nie odwracaj kota ogonem.
Aleksander Stefaniak pisze:Jak Lufa nie podoba Ci się na naszym forum i masz zamiar występować tu jako narzekający malkontent który się tylko czepia i szuka zaczepy - możesz być pewien że będę pierwszy za Twoją rezygnacją bo pisanie czegoś pożytecznego jak chcesz się wykazać wiedzą - to pokaż bo malkontentem wiem że jesteś.
Bardzo mi się podoba. Nie mam zamiaru występować jako narzekający malkontent ale też nie będę siedział cicho jak moderator pisze takie brednie, bo to po prostu mu nie przystoi. Jakbyś takie głupoty pisał na swoim Facebooku, to ok - tam sam siebie ośmieszasz. Pisząc takie głupoty na forum, ośmieszasz nie tylko siebie, bo jesteś MODERATOREM, wiec kimś kto takie rzeczy powinien prostować a nie zamieszczać
Aleksander Stefaniak pisze:Co do Ancistrusa sp. L144 i że nic nie trzeba robić? Hmm azot to tam skacze w akwarium gdy karmisz - woda się sama nie podmieni to raz. A podmiany duże wody stymulują go do tarła jak chcesz mieć je co 3-4tygodnie więc nie mów że nic nie trzeba robić.
No i znów się nie udało. Kolega pytał o zbrojniki niebieskie, więc miał najprawdopodobniej na myśli najpopularniejsze ancistrus.sp dostępne w sklepach, błędnie nazywane zbrojnikiem niebieskim. A Ty wyskakujesz z L144.
Aleksander Stefaniak pisze:A teraz weź się na serio za pożyteczne rzeczy a nie 3 posty i każdy prowokujący, zaczepny.
Ale ile się dzięki nim już nauczyłeś. Więc pożytek z tego pisania jednak jakiś jest.
Pozdrawiam, Janek.
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: Kwiatek »

Panowie dajcie na luz nie po to tu się spotykamy aby wzajemnie na siebie naskakiwać.Uważam że jeśli ktoś nie ma racji to jak najbardziej trzeba prostować jego wypowiedzi co by inni nie wchłaniali wiedzy z błędami po to mamy to forum.Skoro Alek nie potrafił przyznać się do błędu to ja przepraszam za niego i dopilnuję osobiście aby posty które nie łamią regulaminu naszego forum nie znikały tak poprostu.
15xL46
Awatar użytkownika

Indorek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2013, o 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: Indorek »

Cisza już Panowie:)
5 X L - 134, 5 X L - 201,Ancistrus sp.całe stado, LDA - 16 - WIELE, LDA - 16 LONG FIN 5 SZT

Prawo w PL jest pojebane. 15-latkę możesz puknąć, ale nie możesz jej kupić piwa:)

Topic Author
Aleksander Stefaniak
Posty: 288
Rejestracja: 21 sty 2013, o 19:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: Aleksander Stefaniak »

Lufa odwaga cywilna?
Chciałem cytować Twój post by odparować Twoje zarzuty a że musiałem wyjść to musiałem - czasem muszę ochłonąć jak czytam niektóre posty malkontentów jak Ty.
Skasowało się to wkleiłeś znowu - dalej widzisz jakiś problem?
Czy czepialstwo to Twoje drugie imię?

A dwa szkoda nerwów na Ciebie bo wiem już kim jesteś
Olo i wszystko jasne :P
Hodowla L46, L66, L103, L104, L129, L134, L144, L163, L168, L187, L199, L200, L201, L333
To gatunki rozmnożone
Awatar użytkownika

Kwiatek
Posty: 558
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:58
Lokalizacja: Raszyn

Re: Technika mnożenia eLek

Post autor: Kwiatek »

Było parę razy CISZA!!!TO CISZA!!!!!!!Temat chyba to technika mnożenia elek.
15xL46
ODPOWIEDZ