L46

Wszystko o najlepszych warunkach do rozmnażania zbrojników

Moderator: Moderatorzy


hypan
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2013, o 09:37

Re: L46

Post autor: hypan »

Ostatni post z poprzedniej strony:

Trzeba,trzeba..szefie:)
Mało tego nie glonami ,bo zdechną:)
Hypancistrusy to mięsko

Tomek a jakiej wielkosći są Twoje 46 i ile mają lat?
Piękne maluszki

Topic Author
tomlakota123
Posty: 11
Rejestracja: 5 maja 2013, o 11:17

Re: L46

Post autor: tomlakota123 »

Te piec doroslych sztuk jest w rozmiarze okolo 6,5 - 7cm. Wg. moich obliczen powinny miec jakies 2,5 max 3 lata.
W grotce z ojcem jest chyba jeszcze 2 maluchow i co zaskakujace dla mnie 24 grudnia samica zlozyla znowu ikre w tej samej grocie.
Nie wiem czy cos z niej zostalo albowiem, kiedy probuje poswiecic latarka do grotki samiec bardzo sie denerwuje, wiec staram sie go nie stresowac. W kazdym razie wczoraj dostrzeglem malucha z pierwszego miotu, a ikry juz chyba nie ma, albo zostalo jej znacznie mniej.
Czy ktos mial juz taki przypadek?
Co do karmienia to zastanawiam sie nad mixem dla dyskowcow oczywiscie zmielonym i roztartym z tym ze miesa jest tam niewiele, a wiecej ryby i warzywa, owoce, spirulina i witaminy.
Czy to dobry pomysl?
Zastanawiam sie tez czy mozna karmic roztartym na pyl HIKARI SINKING CARNIVORE, albo Tetra Prima?
Probowalem juz podawac te pokarmy, ale czy maluchy cos jedza... to nie jestem przekonany.
Oczywiscie te ktore zostaly w gotce z samcem, pozostawie w ogolnym zbiorniku i niech sobie same radza. Mam nadzieje, ze sobie poradza.
Prosze o rade, czy moje dumania sa wlasciwe, czy bledne.

hypan
Posty: 41
Rejestracja: 16 cze 2013, o 09:37

Re: L46

Post autor: hypan »

Pamiętaj żeby wciągneły woreczki żółtkowe,wczesniej nic nie podawaj.
Oczlik,roztarte tablety mięsne na pył.Zadnych duzych tabletek albo dużych kawałków,bo sie uduszą
ODPOWIEDZ